Rozrywka W Centrum Miasta Dla Każdego? Poznajcie Pin-up! W Ch Agora Bytom!

potów na siłowni, długich spacerów czy wieczorów filmowych, od czasu do czasu warto również się nieco rozerwać. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up! To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu!

Pin-up bytomPin UP

Poznaj unikatowy koncept, w którym klub oferujący wieczory pełne największych muzycznych przebojów łączy się ze znakomitą rozrywką dla całej rodziny. To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie. Aby tego było mało, Pin-Up! To doskonałe miejsce na spotkanie w gronie

Kręgle Karnet

Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia. Oczywiście oprócz wyciskania siódmych

  • Jedno jest
  • samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę
  • Osoby,
  • Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie.

najmłodszych mieszkańcach miasta – dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki). To coś więcej niż klub. To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia. Znajdująca się w Bytomiu kręgielnia Pin-Up!

najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard. Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej. Z okazji Nowego Roku uczestnicy sylwestra w Klubie Muzycznym Pin-Up!

Wpadnij Do Pin-up! Na Kręgle I Potańczyć

6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! Nie zapomina o

Znajdź Kręgielnie W Twoim Mieście

Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu. Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Rozrywka W Centrum Miasta Dla Każdego? Poznajcie Pin-up! W Ch Agora Bytom!

Otrzymają również niecodzienny prezent – kupon na godzinę gry w kręgle, do wykorzystania przez cały styczeń w kręgielni Pin-Up! W Agorze Bytom.

Bilard Na Godziny

Music&Bowling to miejsce, w którym dominuje nostalgiczny klimat lat 80. Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu. Najwyższej jakości kule do kręgli dostępne na miejscu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Kręgielnia Pin-Up!

Sklep Firmowy Bakoma W Bytomiu –

To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek. Co więcej, na zainteresowanych czeka aż eight profesjonalnych torów bowlingowych oraz

Jest także miejscem, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową właśnie z kręglami jako motywem przewodnim. Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up! W CH